Misyonumuz; enerji piyasasında kilit rol oynayan firma veya kurumlara seçkinliğimiz, uzmanlığımız ve bağımsız görüşlerimiz ile güven vermek; danışmanlık, test, mühendislik hizmetlerinin sağlanmasında lider olmaktır. Misyonumuzu yerine getirmek adına, piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerimize ve kamuya katma değer kazandırmaya odaklanıyoruz ve öncü çözümler geliştirmek amacıyla müşterilerimizle el ele verip birlikte çalışıyoruz.

LAGOS ENERJİ, elektrik piyasasına ait Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri’ndeki benzersiz yerini; ileri düzeydeki bilgi birikimine, ve belirli ticari problemlerin çözümünde teknolojinin nasıl uygulanması gerektiğini derinden anlamaya borçludur. Müşterilerimiz için, optimum çözümlerimiz ile elektriğin geleceğini şekillendiriyoruz. Müşterilerimizin katma değer oluşturmalarına destek olmak amacıyla teknik anlamda karar vermelerinde kolaylaştırıcı ve katalizör rolü alırız.

Sorumluluk ve ahlaki değerler LAGOS’un çekirdeği hükmünde olup; ekonomik, politik, sosyal ve kurumsal tercihlerimizde temel teşkil eder. Bütün çözümlerimiz çevre dostu olup, sosyal standartları esas alır.

LAGOS, ISO 17020 (Muayene) standardına göre, uygunluk sertifikasının tüm gereksinimlerini içeren tam entegre bir kalite yönetim sistemi geliştirmiştir. Bu tutarlı yönetim sistemi, LAGOS’un ticari faaliyetlerinde kalite ve güvenlik kurallarının daima teminat altına alınmasını sağlamaktadır.

Bizler; yerleşik değerlerimiz, kazanılan güven ve saygıyı temel alarak müşterilerimizin çalışanları ve iş ortakları ile uzun süreli ve karşılıklı yararlı ilişkiler geliştirmek için can atıyoruz.

Değerlerimiz:

  • Kompetan. Bilgi ve birikimi kullanarak tutkulu hedefleri başarmak ve sektörde başoyuncu olarak tanınmak
  • Sorumlu. Müşterilerine, çevreye ve topluma ilgi gösterirken katma değer oluşturmak
  • Inovatif. Kreatif düşünerek, olanakları tanımlamak ve etkili çözümler geliştirmek.
  • Etik.İşinde  Şeffafiyet, Mesuliyet ve Disiplin
  • Risk Bilinci. Risk Bilincinde sınıf birincisi
  • Teslimat. Güvenlik, Sağlık, Çevre ve Kalite’de tavizsiz kararlılık
  • Kültür. Çalışanları ile karşılıklı güvene, saygıya ve başarıya dayalı şeffaf ilişki