Lagos Enerji

Firmamız “Enerji’de Kalite” sloganı ile kurulmuş olup, enerji üretim, iletim ve dağıtım sistemlerinin kalite sertifikalandırmasını yapmayı misyon olarak benimsemiştir.
Bu amaç doğrultusunda, firmamız, TS EN ISO IEC 17020 standartlarına göre A tipi bağımsız muayene kuruluşu olmak üzere Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite olmuştur.
Alanında lider mühendislik firmalarından biri olan Lagos Enerji, enerji dolu, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile kısa zamanda sektörde kendisinden söz ettirmiş, birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.
Günümüz teknoloji koşullarına bağlı olarak kullandığı test techizatını devamlı geliştirerek yurt dışında da hizmet verme hedefine sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuz…

Enerji sektörünün kalite standartlarını belirlemede söz sahibi olacak seviyede, bağımsızlığı ile güven vererek, örnek bir muayene, gözetim ve denetim kuruluşu olmak ve bu birikim ile yurt dışına da hizmet verecek seviyeye ulaşmak.

Misyonumuz…

Elektrik üretim, iletim ve dağıtım sektöründe hizmet veren tesislerin; kalite standartlarına uygunluğunu, hassas cihazları ve tecrübeli ekibi ile sertifikalandırmaktır.